Sionka.pl

PROMO -30% + GRATIS 2 NASIONA FEM ZA KAŻDE WYDANE 99 PLN

+ 48 693 859 196

>>GRATIS 2 nasiona FEM za każde wydane 99 PLN

>>Darmowa dostawa już od 69 PLN

>>GRATIS 2 nasiona FEM za każde wydane 99 PLN

>>Darmowa dostawa już od 69 PLN

Naczelna Izba Lekarska będzie szkolić lekarzy w temacie marihuany medycznej

W ostatnich dniach w Polsce mówi się, że marihuana medyczna ma być bardziej dostępna.

Już niebawem rozpoczną się szkolenia w zakresie medycznej marihuany prowadzone przez Naczelną Izbę Lekarską. Pierwsze z nich mają odbyć się w połowie kwietnia. Lekarze do tej pory najczęściej nie mieli pojęcia w jaki sposób dawkować medyczną marihuanę, czy nie znali jej właściwości marihuany medycznej bogatej w substancję CBD.
Samo szkolenie nie wystarczy, bo i z dostępnością jest problem – brakuje jej w aptekach, więc i nad tym należałoby popracować.
Anna Kalita, żona zmarłego Tomasza Kality przed dwoma laty na glejaka mózgu nie kryje żalu, bo doskonale wie jak mała jest wiedza lekarzy w tym temacie. W wywiadzie powiedziała, że wg niej powinno się stworzyć konkretną procedurę, aby lekarze poznali dawkowanie, biorąc pod uwagę inne zmienne.

Wielu lekarzy traktuje każdy przypadek tak samo i to powinno ulec zmianie. Jedną ze zmiennych jest choćby wiek pacjenta – inna dawka odpowiednia będzie dla dorosłego, a zupełnie inna dla dziecka, często także inna dla osób z innym schorzeniem. Również trzeba wziąć pod uwagę kwestie psychologiczne. Należy pamiętać, że marihuana medyczna może uzależniać więc lekarz prowadzący powinien każdorazowo być w stałym kontakcie z psychologiem, aby przed przepisaniem leku mógł się z nim skontaktować, bo w przeciwnym leczenie w najlepszym wypadku może nie przynieść pozytywnych rezultatów, a w gorszym spowodować powikłania, także pamiętajmy że powinniśmy zachować rozwagę, tym bardziej dopóki lekarze nie zaczną „płynąć”, jeżeli chodzi o wiedzę na temat medycznej marihuany.

Niemniej trzymamy kciuki, że przewidziane szkolenia nie pójdą na marne i zacznie się jeszcze lepiej dziać w Polsce, jeżeli chodzi o temat medycznej marihuany.

Korzystając z okazji zapraszamy Państwa do zapoznania się z działem naszego sklepu SIONKA.PL, w którym znaleźć można nasiona marihuany medycznej (bogatej w CBD) w promocyjnej ofercie 25% taniej! Tak, za 1/4 ceny!

Uwaga! Ilości nasion w promocyjnej cenie mocno ograniczone.

Załoga sklepu,                                                                                                                                                        SIONKA.PL

Zostaw komentarz