Promocja!

ROYAL QUEEN SEEDS – Northern Light Automatic®

31.60 1,264.00  \ z 25% RABATEM

Wyczyść

Amerykańska odmiana ulepszona przez lata

Szybka stała się podstawą upraw indoor. W ciągu ostatnich lat nastąpiło wiele zmian w technice uprawy. Nasza Northern Light automatycznie kwitnąca jest idealną mieszanką nowego i starego.

Teraz odmiana jest zarówno automatycznie kwitnąca, jak i feminizowana. Northern Light automatycznie kwitnąca jest idealna do uprawy indoor, ale może być też uprawiana outdoor, w ciepłych klimatach. Prawie natychmiast roślina zaczyna rosnąć i produkować kwiaty, a do zbiorów jest gotowa już po 9 – 10 tygodniach od wysiania.
Jedna z odmian Automatycznych z największymi plonami

Northern Light automatycznie kwitnąca daje duże zbiory, jest prawdopodobnie najlepiej produkującą odmianą automatycznie kwitnącą. Wyrasta na około 90-120 cm i jest dość szeroka jak na odmianę automatycznie kwitnącą, ale zwraca się to potem w zbiorach. Outdoor w Hiszpanii niektóre rośliny produkują do 200 g plonów. Indoor średnia wynosi około 90 g w dobrych warunkach uprawy.

Tak jak odmiana klasyczna Northern Lights, również nasza Northern Lights automatycznie kwitnąca ma słodki smak i niezły efekt fizyczny. Jest to ta sama odmiana, co tradycyjna, tylko z automatycznie kwitnącym ulepszeniem. Sprawia to, że jest ona idealna do celów leczniczych.

 

Rodzaj – Autoflowering
Typ – Indica: 80% Ruderalis: 20%
Plon – 100-200 gramów/1 roślina
Pora zbiorów – Dwa miesiące od wykiełkowania
Wysokość – 90-120 cm
Pochodzenie – Northern Light x Ruderalis
Działanie – Mózgowy i podnoszący na duchu
Zawartość Kannabinoid – średnie
Okres Uprawy – 8-9 tygodni
THC – 14%

 

Ilość

, , , ,

Opinie

  1. henryk

    Polecam

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.