Promocja!

THE KING OF SEEDS – Blue Northern Light Auto

14.00 1,015.00  \ PO 30% RABACIE Z OKAZJI OTWARCIA SKLEPU

Wyczyść

Dzięki temu, że jest to automat 3 generacji, sprawia że ​​jest to bardzo zaawansowany genetycznie szczep, dający wiele radości. Krzyżówce tej zawdzięczamy szybszy wzrost w fazie wegetatywnej, jak i bardziej obfite, zbite plony. Najczęściej nie wyrasta wyższa niż 70-100cm.

W północnych szerokościach geograficznych jest to bardzo atrakcyjna propozycja dla uprawy OUTDOOR, podczas gdy w klimacie śródziemnomorskim istnieje możliwość dwóch lub trzech upraw w jednym sezonie. Auto Blue Nortern Light posiada subtelny aromat owoców leśnych (jagody, truskawki oraz maliny) z pikantnymi nutami. Podobnie w smaku. Śmiało można powiedzieć, że działalnie jest przeciwbólowe i medyczne. Daje dobre samopoczucie jak i pomaga w medytacji. Najwyższa jakość genów gwarantowana.

Działanie tego szczepu jest wysoce lecznicze, idealne do łagodzenia przewlekłego bólu. Bardzo przyjemne uczucie dobrego samopoczucia z umiarkowaną stymulacją mózgu, a także działanie uspokajające idealne na długie sesje medytacji i relaksu.

 

Ilość

, , , , , , ,

Działanie

, , ,

Genotyp

Plon

Przeznaczenie

, ,

THC

Wysokość

Zapach

,

Płeć

Czas od pestki

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.